wtorek, 20 kwietnia 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

 

Szanowni Państwo

Gminne Biuro Spisowe w Ciechocinie uprzejmie informuję, że od 1 kwietnia 2021 roku rozpoczął się  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r., który jest  przeprowadzony na terenie całej Polski.

Dane zbierane w formularzu dotyczą stanu na dzień 31 marca  2021 r. na godzinę 24:00.

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności  i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Obowiązkową formą jest samospis internetowy, polegający na wypełnieniu formularza, który znajduje się na stronie Głównego Urzędu Statystycznego - spis.gov.pl .

Mieszkańcy, którzy  nie mają dostępu do Internetu mogą skorzystać ze stanowiska komputerowego do samospisu, przygotowanego na czas trwania spisu w Urzędzie Gminy Ciechocin w biurze  nr 12 (I piętro).

Osoby chętne do skorzystania z ww. stanowiska prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na nr tel. 56 683 77 81 lub 56 683 77 83.

Ponadto można będzie się spisać  dzwoniąc na infolinię 22 279 99 99 lub za pośrednictwem rachmistrza spisowego, który przeprowadzi wywiad telefonicznie.

W kwietniu NSP 2021 realizowany będzie wyłącznie przez formy zdalne. Rachmistrzowie telefoniczni zaczną pracę od 4 maja br.

Realizacja wywiadów bezpośrednich będzie uzależniona od sytuacji epidemicznej                      w kraju.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Gminy Ciechocin - https://www.ciechocin.pl/ - zakładka Narodowy Spis Powszechny Ludności  i Mieszkań 2021

Wszystkich mieszkańców Gminy Ciechocin gorąco zachęcamy do skorzystania                          z formy samospisu internetowego.

Osoby, które wezmą udział  w samospisie  internetowym za pośrednictwem aplikacji mogą wziąć udział w „Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021”.

 
                                                                                                            Wójt
                                                                                                        Gminny Komisarz Spisowy
                                                                                                                    w Ciechocinie
                                                                                                              /-/   Andrzej Okruciński
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.